OTSING
Firmainfo
  Aed Puit & Kodu

Telefon: 5663 0321
E-mail: Saada kiri
WWW: www.puitaed.ee
Facebook


Aadress: Ahju 7, Tallinn, Harjumaa
Reg. kood: 12420463
 
  Aed Puit & Kodu peamised tegevusalad on piirdeaedade- ja terrasside ehitus, samuti paigaldame väravaid ja väravaautomaatikat. Toodame puidust rõdupiirdeid, immutatud terrassilauast rõdureste ja terrassipiirdeid.
Oleme spetsialiseerunud kitsalt, et saaksime pakkuda Teile parimat teenust ning olla oma valdkonnas tugev partner. Esmatähtsaks peame klientide rahulolu ja kindlustunnet, et teostatud tööd oleks tehtud hoolikalt ning läbimõeldult.

Puitaedade ja terrasside ehitusega alustasime 2013 aasta kevadel. Tänaseks on meie peamisteks klientideks eraisikud, kinnisvaraarendajad ja korteriühistud, kellega jätkame ka tulevikus positiivset koostööd, et lahendust leiaks kõik Teie soovid ja ideed.

Teame, et aia või uue terrassi ehitus on suur investeering igale inimesele. Seetõttu on ülioluline, et toode valmiks parima hinna ja kvaliteedi suhtega nende hulgast, mis on turul saadaval. Head ehitustava järgides julgeme anda enda töödele pikaaegse garantii.

Soovides puitaeda turvalisuse kaalutlustel, aiakujunduse tõttu või selleks, et lapsi ja loomi aias hoida, leiate sobiva puitaia mudeli igaks juhtumiks. Puitaiad on stiililt väga erinevad. Aitame valida Teile sobiliku aialahenduse ja ehitame stiilse aia.

Eesmärk on ehitada nii, et see rahuldab tellija vajadusi, järgida head ehitustava, kvaliteedinõudeid ning tähtaegu. Soovime olla klientide parim partner oma kodu-ja aia rajamisel.
Foto Foto Foto Foto Foto
 
Foto Foto Foto Foto Foto
 
Foto Foto Foto Foto Foto
 
Foto Foto Foto Foto Foto
Aiad, piirded, väravad, terassid
Ehituskonstruktsioonid
Garaažid, kuurid, varjualused, kasvuhooned
 
Artiklid / Pressiteated
 

Puitterrass on alati kindel valik

 
Saada kiri
 
       
  Sinu nimi Sinu e-post  
   
  Teema  
   
  Kirja sisu  
   
 
   
 
Ehitus.ee artiklid
Kõik vanemad uudised leiad arhiivist
Login
Kasutaja:
Parool:
Registreeru
Unustasid parooli?


Soovitame
Põrand oma ala proffidelt!
ELUS PEAB VÄRVI OLEMA
Kõik õigused kaitstud 2007 – 2024, ehitus.ee  |  Turismiweb.ee  |  Sisustusweb.ee
e-mail: info@ehitus.ee / tel. 6 818 880