OTSING
Firmainfo
  Varvo

Telefon: 655 0110
E-mail: Saada kiri
WWW: www.varvo.ee


Aadress: Peterburi tee 63a, TALLINN 11415, Harjumaa
Reg. kood: 10365369
 
  Varvo OÜ on 1998. aastast tegutsev ning Eesti kapitalil põhinev väikefirma, kelle põhitegevusalaks on puitmööbli ja plastiktoodete hulgikaubandus. Eestis valmistatav kvaliteetne kase- ja männipuidust mööbel on suunatud eelkõige lastele ning lasteasutustele. Importkaubana jõuab Varvo OÜ abil kaupluste lettidele Orthex ja HammarPlast kaubamärki kandvad kodu- ja aiaplasti tooted.

Lasteaiamööbli sortimendis on lai valik puidust tooteid nii mänguala sisustamiseks kui ka kõikide igapäevategevuste läbiviimiseks vajaminevaid mööbliesemeid.
Pakume vastavalt lapse kasvule sobivate mõõtudega toole, nii tugevast ja stabiilsest kasepuidust kui ka männipuidust valmistatud hubasemaid ja kergemaid toole. Tellida saab ka vajalike mõõtudega kappe riietele, jalanõudele, majapidamisvahenditele ning mänguasjadele. Üks viimase aja innovaatilisemaid tooteid on näiteks ratastel joonistuste kuivatamise kapp, mida lasteaia kasvatajad ruumi kokkuhoiu omaduse tõttu eriti armastavad. Ruumi aitavad ökonoomselt kasutada ka mitmekohalised sahtelvoodid, mis kokkulükatuna jätavad lastele piisavalt mänguruumi. Spetsiaalse mänguala saab sisustada nukunurga toodetega, mis loovad hõlpsalt kodutunde väikestele nukuemmedele ja –issidele. Enim ostetakse köögimööbli komplekte ning peeglilaudu, aga ka nukunurga laudu ja toole ning nuku riidekappe, -voodeid ja hälle.

Et iga mööbliese valmistatakse vastavalt kliendi soovile ja vajadustele, siis saab kõiki tooteid tellida nii naturaalse viimistluse kui ka peitsitud variandina. Mõlemate puhul kasutame lastesõbralikke viimistlusvahendeid. Soovi korral võib mööbel tulla ka täitsa ilma viimistluseta, et väikesed või suured kunstnikud saaksid mööblile kordumatu välimuse anda.

Varvo pakub ka laias valikus erineva suurusega kaanega ladustuskaste, Ladustuskaste on suurustes 1L, 2L, 3L, 10L, 14L, 15L, 31L, 35L, 50L ja 70L.
Foto Foto Foto Foto Foto
 
Foto Foto Foto Foto Foto
 
Foto Foto Foto Foto Foto
 
Foto Foto Foto Foto Foto
 
Foto Foto Foto Foto Foto
 
Foto Foto Foto Foto Foto
Aiasisustus, aiakaubad
Eritellimusmööbel
Mööbli müük
Mööblitarvikud, -furnituurid
Mööblitööstused, -valmistajad
Sisustuselemendid
 
Saada kiri
 
       
  Sinu nimi Sinu e-post  
   
  Teema  
   
  Kirja sisu  
   
 
   
 
Ehitus.ee artiklid
Kõik vanemad uudised leiad arhiivist
Login
Kasutaja:
Parool:
Registreeru
Unustasid parooli?Soovitame
DECO 24 SISUSTUSE E-POOD
L-UKS, Eesti suurim liuguste ja garderoobisüsteemide tootja
Epopõrandad Epoproff OÜ'lt
UKSEKAUBAMAJA.EE - kõik uksed ühest kohast
Kõik õigused kaitstud 2007 – 2018, ehitus.ee  |  Turismiweb.ee  |  Sisustusweb.ee
e-mail: info@ehitus.ee / tel. 6 818 880