OTSING
  Põnevad WallUp põrandaliistud Hansa Floorist
28.02.2017

Hansa Floor OÜ on hoolikalt valinud oma pakutavat tootevalikut - nüüd on tootevalikusse on lisandunud põnevad WallUP põrandaliistud. Põrandaliistud toovad interjööri omapära nii valgel kui ka pimedal ajal. Eriliseks teeb toote omapärane profiil ja liistu huvitav disain. Kõiki tooteid on võimalik tellida sobiva RAL tooniga.

UP 40 LED - 40mm kõrge alumiiniumist põrandaliist, mida saab värvida soovitud RAL värvitooniga. Vajadusel saab põrandaliistule lisada LED valgusriba.

C80 – 80mm kõrge MDF põrandaliist alumiiniumist kinnitusega, mida saab värvida soovitud RAL värvitooniga. Kattepaneeliks saab lisada spoon-, alumiinium- või laminaatkatte.

L80 – 80mm kõrge MDF-põrandaliist alumiiniumist kinnitusega. Võimalik tellida erinevatess profiilides ja RAL värvitoonides.LED110 - Põrandaliist koosneb profiilikinnitusest ja katteliistust. Võimalik värvida soovitud RAL värvitooniga. Vajadusel saab liistule lisada LED valgusriba.

LP110 – Süvistatud profiiliga põrandaliist, mida saab paigaldada seina sisse. Põrandaliist koosneb profiilikinnitusest ja katteliistust. Võimalik värvida soovitud RAL värvitooniga. Kinnitusplaadi taha saab kaablid paigaldada.

LS110 – Põrandaliist koosneb profiilikinnitusest ja katteliistust. Võimalik värvida soovitud RAL värvitooniga. Kinnitusplaadi taha saab kaablid paigaldada.

UP30 LED – 40mm kõrge alumiiniumist liist, mida saab värvida soovitud RAL värvitooniga. Saab paigaldada lakke või seinal erinevate objektide ümber. Vajadusel saab liistule lisada LED valgusriba.

Toodetega on võimalik tutvuma tulla Hansa Floor OÜ kontorisse, kus on lisaks WallUP liistudele ka lai valik erinevaid põrandakattematerjale ning põrandaliiste. Valikus on veel erinevaid seinapaneele.

Hansa Floor OÜ
Telefon: +372 53 63 6000
E-post: Markus@parquet.ee
Koduleht: www.hansafloor.ee
Facebook
 
Firmainfo
  Hansa Floor OÜ

Telefon: 5333 8778
E-mail: Saada kiri
WWW: www.hansafloor.ee


Aadress: LÄIKE TEE 1, Peetri 11415, Harjumaa
Reg. kood: 11454069
 
Ehitus.ee artiklid
Kõik vanemad uudised leiad arhiivist
Login
Kasutaja:
Parool:
Registreeru
Unustasid parooli?


Soovitame
Põrand oma ala proffidelt!
ELUS PEAB VÄRVI OLEMA
Kõik õigused kaitstud 2007 – 2024, ehitus.ee  |  Turismiweb.ee  |  Sisustusweb.ee
e-mail: info@ehitus.ee / tel. 6 818 880