OTSING
  Puumarketi puitliistude valik pakub lahendusi ka kõige nõudlikumale kliendile
27.02.2017

Siseviimistlust võib pidada ehituses üheks tähtsaimaks etapiks - lõpuks ometi on töö lõpusirgele jõudnud ning tulemus on silmale näha. Liistude paigaldamine on üks siseviimistluse lõputöödest, kuid millegipärast on tihtipeale just liistude paigaldamine see, mis kipub töö valmimist pikendama.

Mis liistude paigaldamise nii keeruliseks teeb? Kas materjali kättesaadavus, sobiva valiku tegemine või spetsialistide paigaldamisvilumuse ja õigete töövõtete puudumine? Alustagem aga valikust, mida Puumarketil on pakkuda.

Õigesti valitud liist kaunistab ruumi nagu raam pilti

Liistude esmane ülesanne on ilmestada ruumi - varjata ühenduskohti, juhtmeid, piiritleda ääri ja nurki, aga ka peita ehituse iluvigu.

Samas on erinevate liistude kasutamine kodusisustuses lihtne lahendus luua visuaalset väärtust ning kõnekust oma kodule. Liist on nagu sisustuselement, mis rõhutab vorme, toob välja viimistlusmaterjalide ilu ning võimaldab ruumi mitmekülgselt kujundada.

Küsimus ei ole mitte ainult visuaalses valikus, väga oluline on ka õigete materjalide valik ning nende oskuslik kokkusobitamine. Millega ühendada seina ja põranda pinnad? Kas tammeparketile sobib värvitud liist või dikteerib lahenduse hoopis seina pind?

Ameerikalikult massiivne ning kõnekas

Ameerika eeskujul on Eestis juba pikemat aega väga populaarsed kõrged valged liistud. Ka Puumarketi klientide esmaseks lemmikuks on männipuidust 20x115 millimeetrised valged põrandaliistud.

Kõrged liistud on oma massiivsuselt kõnekad ning stiilsed, luues ruumile elegantse nüansi. Kõrgete valgete liistude oskuslik kokkusobitamine on suurepärane valik väga erinevatesse interjööridesse - samuti ruumidesse, kus on palju puitu, hoides sisekujunduse kaasaegsena, kuid samas maalähedasena.Klassikaline tamm

Klassikaline tammeliist on hinna poolest küll pisut kallim, kuid on samuti eestlaste suureks lemmikuks. Tamm annab hubasust, soojust ning võimaldab omavahel kombineerida nii naturaalset kui värvitud puitu ja pindu. Tänu puidu kaunile tekstuurile on tammepuidust liistud eelistatud lakituna või mõne muu läbipaistva viimistlusvahendiga töödelduna.Puumarketi kauplustest leiab ka kõige nõudlikum klient omale sobivaima variandi - klassikalisest elegantsist kuni keerukate karniisiliistudeni. Vaadake üle, kas ka teie kodus on mõni liist paigaldamata, katki või vajab uuendamist? Tulge valima, oma silm on kuningas.

www.puumarket.ee.
 
Firmainfo
  PUUMARKET AS

Telefon: 679 1551
E-mail: Saada kiri
WWW: www.puumarket.ee


Aadress: Väike-Männiku 11, Tallinn 11216, Harjumaa
Reg. kood: 10363212
 
Ehitus.ee artiklid
Kõik vanemad uudised leiad arhiivist
Login
Kasutaja:
Parool:
Registreeru
Unustasid parooli?


Soovitame
Põrand oma ala proffidelt!
ELUS PEAB VÄRVI OLEMA
Kõik õigused kaitstud 2007 – 2024, ehitus.ee  |  Turismiweb.ee  |  Sisustusweb.ee
e-mail: info@ehitus.ee / tel. 6 818 880