OTSING
  Uus luksuslik vannitoakollektsioon - Axor Citterio E
15.10.2014

Axori brändijuht Philippe Grohe ning Itaalia arhitekt ja disainer Antonio Citterio esitlesid Axori Milano näitusteruumis uut vannitoatarvikute kollektsiooni, millest lausa kiirgub elegantsi, kvaliteeti ja väärtust. Uuel kollektsioonil on kaunis välimus, nutikas funktsionaalsus ja silmapaistev teostus.

„Meie edukas disainialane koostöö Antonio Citterioga algas 14 aastat tagasi,” rääkis Axori juht Philippe Grohe. „See Axor Citterio kollektsiooniga alguse saanud edulugu areneb pidevalt edasi. Axor Citterio E on veetlev kombinatsioon modernsest ja klassikalisest – tegemist on elegantsete, ajatute ja väga kvaliteetsete toodetega, mis mitte ainult ei täiusta vannituba, vaid muudavad ka veega tehtavad toimingud nauditavamaks.”

Axor Citterio E tarvikutele on iseloomulik voolujooneliste vormide, puhaste joonte ja luksuslikult viimistletud pindade tasakaal – elegants ja suurepärane kvaliteet üheskoos. Siledad ja saledad käepidemed on iseloomulikud kogu kollektsioonile, nii ühe ülespoole suunatud modernse kangiga segistitele kui ka klassikalistele kolme avaga ja ristnupuga segistitele. Kõik selle kollektsiooni 37 toodet on ühtviisi veetlevad ja harmoonilised ning sobituvad mitmesuguste stiilidega, alates art nouveau’st ja lõpetades linliku modernsusega.

„Selle koostöö tulemusena on tabatud luksuse tuum. Neid tooteid ei iseloomusta mitte üksnes paindlik teostus, vaid ka erakordne kasutamislihtsus ja meeldiv tunne, mille need kasutajas esile kutsuvad,” selgitab Antonio Citterio.

Vee surve ja temperatuuri kerge reguleeritavus on kogu kollektsiooni puhul oluline joon – valamusegistitest vanni- ja dušisegistiteni välja. Tänu arhetüüpsele vormile on erinevate termostaadimooduli nuppude puhul kasutajale kohe selge, kuidas need toimivad: ristnupp reguleerib vee survet ja silindriline termostaadinupp temperatuuri. Lisaks võimaldab Hansgrohe Select Thermostati tehnoloogia lihtsa nupuvajutuse ja selgesti mõistetavate ikoonide kaudu eraldi reguleerida käsi-, külg- ja üladušši. Vanni puhul saab kasutaja suunata veevoolu vannisegistilt ümber käsidušile, tõmmates selgesti märgistatud kangi – seda isegi seebiste kätega.

Klientide erisoovidega tegeleb Axor Manufaktur – firmasisene tootmisüksus, mis individualiseerib standardtooteid. Näiteks Axor Citterio E kollektsiooni tooted on saadaval kuue kriimustustele ja puhastusvahenditele vastupidava PVD-pinnaviimistlusega, poleeritud või harjatud: kroom, kuldne, punakaskuldne, must kroom, nikkel või pronks.


Hansgrohe SE disaini-kaubamärk Axor järgib edukalt põhimõtet „Disaineri nägemus teie vannitoast”. Koostöös Axoriga aitavad juhtivad arhitektid, sisekujundajad ja tootedisainerid kavandada nägemust vannitoast kui eluruumist. Axor Collections pakub suurt hulka ainulaadseid ja vastupidavaid lahendusi, et luua isikupärased vannitoad, mis on nii esteetiliselt kui ka tehnoloogiliselt kõrgetasemelised. Praegu kuuluvad Axori disainipartnerite hulka Ronan ja Erwan Bouroullec, Antonio Citterio, Front, Jean-Marie Massaud, Nendo, Phoenix Design, Philippe Starck ning Patricia Urquiola. Kõik nad annavad oma panuse, et muuta elu vannitoas ja selle ümbruses veidi tähendusrikkamaks ja kaunimaks. Axori kaubamärgi all tehtavat juhib ettevõtte asutaja Hans Grohe lapselaps Philippe Grohe.


Tutvu toodetega siit!
Sirvi online kataloogi siit!
Hansgrohe facebook-s
 
Firmainfo
  Hansgrohe Eesti

Telefon: 682 6829


 
Ehitus.ee artiklid
Kõik vanemad uudised leiad arhiivist
Login
Kasutaja:
Parool:
Registreeru
Unustasid parooli?


Soovitame
ELUS PEAB VÄRVI OLEMA
Kõik õigused kaitstud 2007 – 2024, ehitus.ee  |  Turismiweb.ee  |  Sisustusweb.ee
e-mail: info@ehitus.ee / tel. 6 818 880