OTSING
  Philips ja Desso arendavad koos valgustkiirgavaid vaipkatteid
21.11.2013



Philips ja Desso - vastavalt maailma juhtivad valguslahenduste ja vaipkatete tootjad - teatasid oma partnerlusest valgustkiirgavate vaipkatete arendamisel. See innovatsioon integreerib LED-valgustuse valgust läbilaskvate vaibakiududega lisades uusi võimalusi põnevateks interöörilahendusteks.


LED-valgustusega vaibad võimaldavad edastada põrandal informatsiooni, juhtida inimeste liikumist ning tagada turvalisust pimedas ruumis. Samuti võimaldavad need luua täiesti uusi interjöörilahendusi kombineerides valgust disaini ja värviga.

Lahendus töötatakse välja peamiselt suure koormusega alade jaoks nagu hotellid, kontorihooned, konverentsikeskused jm avalikud pinnad.

"Teame, et inimesed veedavad 90% oma ajast siseruumides. Meie visioon on luua innovatiivseid põrandalahendusi, mis

soodustavad heaolu ja tervist. See uus, Philips'iga koostöös loodud lahendus vastab neile vajadustele ja pakub põnevat võimalust suhtluseks interjööri ja selle kasutajate vahel." (Alexander Collot d'Escury, CEO Desso).

Kombineerides Desso vaipade erinevaid eeliseid nagu parendatud õhu kvaliteet, akustika ja mugavus Philips'i LED-valgusega, peegeldab antud innovatsioon mõlema tootja ühist eesmärki muuta inimeste elu paremaks ja luua arhitektide, disainerite ja kasutajate jaoks uus tase disainivabaduses.
 
Firmainfo
  Floorin kauplused

Telefon: 655 8244, 655 3902


 
Ehitus.ee artiklid
Kõik vanemad uudised leiad arhiivist
Login
Kasutaja:
Parool:
Registreeru
Unustasid parooli?


Kõik õigused kaitstud 2007 – 2020, ehitus.ee  |  Turismiweb.ee  |  Sisustusweb.ee
e-mail: info@ehitus.ee / tel. 6 818 880