OTSING
  Modernsed ja klassikalised käsitöö palkmajad Vipson Projekt OÜlt
05.11.2013

Vipson Projekt OÜ näol on tegemist professionaalse palkmaju tootva ettevõttega.


Käsitöö palkmaja ehitamisel pakume erinevaid seinatüüpe. Oleme ehitanud klassikalisi kanditud- ja ümarpalkmaju kui ka väljast ümara ning seest kanditud profiiliga palkmaju. Seinu saame toota ka pruss-sõrestikkonstruktsiooni tehnikas (Timber Frame). Suurenev nõudlus uutel turgudel on just kombineeritud tehnoloogiate järele (ühel ja samal majal erinevad tehnoloogilised lahendused).

Meie käsitöö palkmajad valmivad kliendi esitatud soovide alusel ainulaadseteks puitehitisteks.

Klientidel on võimalik meie käest tellida ainult palkseinu kui ka palkmaju „võtmed kätte“ teenuseni. Lisaks elumajadele pakume ka palksaunu, aiamaju, suvemaju.

Käsitöö palkmajade tootmisel kasutame ainult eelnevalt kuivatatud materjali. Põhiliselt kasutame 27-36cm diameetriga männipalki. Kuivatatud puidu kasutamisel ei teki hiljem suuri mahu kahanemisi.

Käsitöö palkmaja eelised:

● Tootmiseks pole vaja suurt tehast ning tootmisjääke tekib minimaalselt.
● 70-80 % käsitsi palkmajade valmistamiseks kuluvast energiast saadakse tootmises tekkivatest puidujääkidest ning seina läheb 90 % metsas kasvanud materjalist.
● Tootmiseks kasutatav puit pärineb Eesti metsadest.
● Käsitsi ehitamine annab võimaluse valida sobiva puuliigi, nurgatapi, seinapaksuse ning ehitusel kasutada huvitavaid ja omapäraseid lahendusi.


Tänu käsitöö palkmaja ehituslikele omadustele toimub läbi palkseinte õhu pidev liikumine, mis hoiab õhu värskena. Puit loovutab salvestatud sooja aeglaselt vastavalt siseruumide temperatuurile. Suvel on palkmajas meeldivalt jahe ja talvel piisavalt soe. Sisepindade temperatuur on stabiilne. Tänu puidu antistaatilistele omadustele on palkmajas vähem tolmu ja lenduvaid osakesi, see on parim looduslik kaitse.

Puit on loomult soe materjal- on puhas, looduse enda poolt loodud ehitusmaterjal ja on tegelikult ainus looduses ise taastuv ehitusmaterjal. Palkmaja ei ole ainult ehitis, see on ka mõtteviis, mis hindab loomulikku ja tervislikku elustiili ning arvestab meie ümbritseva keskkonnaga.

Puidust/palkidest maja ehitamine on üks vanimaid ehitusviise, mis tagab püsivuse ja kvaliteedi. Õieti ehitatud käsitöö palkmaja säilib sajandeid. Käsitöö Palkmaja kui kinnisvara väärtus on kõrge ja see on võrreldav hea veiniga, mille vananemine lisab hinda.

Ärge kartke kasutada ehituses puitu!
 
Firmainfo
  VIPSON PROJEKT Palkmajad

Telefon: 520 8041
Faks: 785 1400
E-mail: Saada kiri
WWW: www.vipson.ee


Aadress: Jeedasküla küla, Võru vald 65212, Võrumaa
Reg. kood: 10884603
 
Ehitus.ee artiklid
Kõik vanemad uudised leiad arhiivist
Login
Kasutaja:
Parool:
Registreeru
Unustasid parooli?


Soovitame
Põrand oma ala proffidelt!
ELUS PEAB VÄRVI OLEMA
Kõik õigused kaitstud 2007 – 2024, ehitus.ee  |  Turismiweb.ee  |  Sisustusweb.ee
e-mail: info@ehitus.ee / tel. 6 818 880