OTSING
  Ehitustööde tellimine on nüüd lihtsaks tehtud
12.02.2010

Meil kõigil on aeg-ajalt vaja tellida ehitustöid ja sageli tekib probleem, kuidas tellida ehitustöid nii, et need ikka korralikult ja kvaliteetselt tehtud saaksid? Mida peaks teadma ehitustööde tellimisest, kuidas otsida usaldusväärseid ehitajaid, kuidas sõlmida tööde tellija huve arvestav töövõtuleping?


Nüüd on ehitustööde tellimine palju lihtsam, sest majaehitaja.ee keskkond avas uue e-kursuse: ehitustööde tellimine, mis just neil teemadel kasulikke nõuandeid annab.

Kursus on mõeldud eraisikutele, kes plaanivad tellida ehitustöid. Kursuses on toodud samm-sammulised juhendid, kuidas tellida ehitustöid nii, et hoida kokku oma aega ja raha.


Kui rakendada kursuses toodud nõuandeid, on võimalik ennetada suurt osa ehitustööde korraldamise ja kvaliteediga seotud probleeme.

Kursus on jagatud 3 ossa ja sisaldab järgmist:

1, Kuidas koostada hinnaküsimist?
Mida peaks sisaldama hinnaküsimiskiri, kuidas otsida usaldusväärseid firmasid, kuidas korraldada ehitushange ja võrrelda hinnapakkumisi? Kuidas hinda alla kaubelda ja palju muud? Sisaldab näidisdokumente.

2. Kuidas sõlmida ehitustööde töövõtulepingut?
Korralik töövõtuleping maandab ehitustööde tellija jaoks paljusid riske. Sisaldab põhalikke juhiseid kuidas lepingut õigesti koostada ja kasulikke näidisdokumente.

3. Kuidas ehitustöid kontrollida?
See osa räägib täpsemalt erinevate ehitustööde kontrollimisest, millele peaks tähelepanu pöörama näiteks vundamendi ehitamisel või müüri ladumisel. Iga töölõik on oma spetsiifikaga ning kui tead, mida pead töö ülevaatusel või vastuvõtmisel kontrollima, aitab see tagada tööde kvaliteeti.

Ehitusfoorum kursusest osavõtajatele
Kursuse juurde kuulub ka kinnine ehitusfoorum, kus kursusel osalejad saavad omavahel mõtteid vahetada ja küsimusi küsida.

Uue kursuse käivitumise faasis on hind väga soodne.

Vaata täpsemalt kursuse sisu ja hinda ning registreeru SIIN


Võta osa uuest kursusest!

Eno Pappel
majaehitaja.ee koolituskeskkonna looja
www.majaehitaja.ee 
Ehitus.ee artiklid
Kõik vanemad uudised leiad arhiivist
Login
Kasutaja:
Parool:
Registreeru
Unustasid parooli?
Soovitame
Eksklusiivsed puidust põrandamaterjalid Hansafloorist
ELUS PEAB VÄRVI OLEMA
Kõik õigused kaitstud 2007 – 2024, ehitus.ee  |  Turismiweb.ee  |  Sisustusweb.ee
e-mail: info@ehitus.ee / tel. 6 818 880