OTSING
Foorum » VABA TEEMA, ETTEPANEKUD, NÕUANDED » Hoiatan ehitustööde tellijaid petturite-jutupuhujate eest Tagasi
  Autor : leamalin
Kuupäev : 04.11.2009 23:30(Parandatud: 17.11.2009 16:18)

Kuidas ma jäin ilma 11 000.- kroonist:

Õue sillutamiseks küsisin hinnapakkumist mitmelt firmalt.

Valisin OÜ GAZPI, kes tegi soodsaima pakkumise ja kelle kohta polnud ametlikku negatiivset infot.
Eriti mõjus mulle Gazpi arendusjuhi URMAS LEPA(LEPP) magus jutt, kes ülepäeva helistas ja küsis, kas nad ikka saavad selle töö (masu-ajal kõik ju tahavad).

Ehitama pidi hakkama KAIDO KASTAN, kes näitas ette paar varasemat tööd ja puha.
Lepingu järgi maksin ära raha kivide ostmiseks. Natuke tehti ka tööd, nii 2000.-krooni eest (sadevee äravoolu paigaldus, materjalid minu poolt). Kogu lugu algas 6.aug.2009; siiani pole tellitud tööd, kive ega oma raha kätte saanud. Tahtsin ka firma bossi jutule minna, aga selle kontor (Turu 24, Tartus) oli kadunud (kuuldavasti koos rendivõlaga).
Kastan on minu naiivsuses (seda ma ju olin) veel nii kindel, et vastab telefonile ja lubab, et kohe-kohe saab raha ära makstud. Tegelikult on mul neist meestest lausa hale, et nad naisinimestelt raha välja pettes omale elatist peavad teenima!
Lisan veel, et õu on nüüd teise firma poolt ära tehtud, aga ise olen praktiliselt näljas ja paljas.
 
Ehitus.ee artiklid
Kõik vanemad uudised leiad arhiivist
Login
Kasutaja:
Parool:
Registreeru
Unustasid parooli?


Soovitame
Põrand oma ala proffidelt!
ELUS PEAB VÄRVI OLEMA
Kõik õigused kaitstud 2007 – 2024, ehitus.ee  |  Turismiweb.ee  |  Sisustusweb.ee
e-mail: info@ehitus.ee / tel. 6 818 880